Akredytacje

Akredytacje

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Informacje o akredytacjach

Akredytacja na Interdyscyplinarnym Festiwalu Sztuk M{i}aSTO/a Gwiazd w Żyrardowie upoważnia:

- do wstępu na pokazy odbywające się na Festiwalu (bez konieczności dokonywania rezerwacji miejsca), koncerty i spektakle teatralne odbywające się na terenie festiwalu - dotyczy wszystkich typów akredytacji,

- otrzymania pakietu zawierającego gazetę festiwalową oraz inne materiały promocyjne - dotyczy wszystkich typów akredytacji,

- uczestnictwa w imprezach towarzyszących Festiwalowi z wyłączeniem imprez zamkniętych, na które obowiązują osobne zaproszenia - dotyczy wszystkich typów akredytacji,

- wstępu na pokazy prasowe - dotyczy akredytacji medialnych,

- wstępu na konferencje prasowe - dotyczy akredytacji branżowych i medialnych.


AKREDYTACJA MEDIALNA przeznaczona jest dla przedstawicieli mediów (radio, prasa, telewizja, Internet) oraz dla fotoreporterów.


AKREDYTACJA STUDENCKA przeznaczona jest dla studentów wszystkich typów uczelni w szczególności o profilach artystycznych (tyczy się tworzenia dokumentacji artystycznej, reporterskiej, dyplomowej).

Karta wstępu STUDENTA upoważnia do:

- udziału w wydarzeniach festiwalowych odbywających się na terenie Festiwalu, Centrum Kultury w Żyrardowie, Muzeum Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie, Muzeum Lniarstwa, tj. projekcje filmowe, konferencje prasowe, seminaria, warsztaty, pokazy, koncerty, recitale, przedstawienia teatralne (uwaga: w miarę wolnych miejsc),

- wstępu do Klubu Festiwalowego.


AKREDYTACJA WIDZA/MIESZKAŃCA upoważnia do robienia zdjęć podczas festiwalu do celów niekomercyjnych (według regulaminu akredytacji widza/mieszkańca, dostępny w biurze festiwalu)


Uwagi:

  • rezerwacja na poszczególne wydarzenia, w szczególności te z limitem miejsc na widowni, odbywać się będą nie później niż na dzień przed danym pokazem, zgodnie z programem festiwalu,

  • jedna osoba może zamówić TYLKO 1 kartę wstępu /rezerwację/,

  • karta wstępu jest imienna - zostanie na niej umieszczone imię i nazwisko osoby zamawiającej,

  • nie można przepisać, oddać, pożyczyć karty wstępu innej osobie,

  • nie będą wydawane duplikaty kart wstępu,

  • kartę wstępu będzie można odebrać w Biurze Festiwalowym,

  • legitymacje prasowe i identyfikatory „Foto/Prasa” lub „Media” oraz akredytacje nie upoważniają do wstępu na teren stref zamkniętych wyznaczonych przez Organizatora!


Regulamin pracy dziennikarzy na Festiwalu Sztuk M{i}aSTO/a Gwiazd w Żyrardowie

1. Wszyscy dziennikarze pracujący na Festiwalu, legitymujący się ważną legitymacją prasową, mogą wykonywać swoje obowiązki - zgodnie z obowiązującym porządkiem prawnym oraz normami obyczajowymi. W szczególności dziennikarze zobowiązani są do uszanowania prawa uczestników Festiwalu do nie wyrażenia zgody na udział w jakichkolwiek publikacjach.

2.Dziennikarze wykonujący swoje obowiązki na Festiwalu zobowiązani są do przestrzegania wszystkich obowiązujących na nim zasad i regulaminów.

3. Dziennikarze zobowiązani są do noszenia w widocznym miejscu identyfikatora potwierdzającego akredytację.

4. Organizator przygotuje dla akredytowanych dziennikarzy specjalny komplet materiałów oraz konferencję prasową na dzień przed oficjalnym otwarciem festiwalu.

5. Wniosek o udzielenie akredytacji należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

6. Liczba akredytacji jest ograniczona.

7. Wypełnienie wniosku akredytacyjnego nie jest równoznaczne z otrzymaniem akredytacji.

8. Akredytacje prasowe są imienne.

9. Wniosek akredytacyjny nie będzie rozpatrywany w przypadku podania nieprawdziwych danych. Ujawnienie po udzieleniu akredytacji, że wnioskujący o akredytację podał nieprawdziwe dane, skutkować będzie pozbawieniem akredytacji.

10. Legitymacje prasowe i identyfikatory „Foto/Prasa” lub „Media” nie upoważniają do wstępu na teren stref zamkniętych wyznaczonych przez Organizatora.

11. Akredytowani dziennikarze zobowiązani są do stosowania się do wszelkich poleceń wszystkich służb porządkowych Organizatora oraz do posiadania ważnej legitymacji prasowej i okazania jej na prośbę służb porządkowych.

12. Dziennikarze powinni zgłaszać służbom porządkowym wszelkie zaistniałe w trakcie festiwalu sytuacje konfliktowe.

13. Organizator zastrzega sobie prawo do nie udzielenia akredytacji prasowej na festiwalu.


 

AKREDYTACJA: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Mury Miasta Sztuk

odwiedziło do tej pory ponad 3500 artystów, ponad 500 znanych i rozpoznawalnych osobistości świata nauki, kultury i sztuki.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem